Any acadèmic 2017-2018

 S’indica a continuació l’horari d’atenció que tenen els professors per a entrevistes individuals amb pares - mares. Els agrairiem que respectessin, aquest horari, ja que és un temps que els professors tenen destinat específicament per a aquesta finalitat. Es prega demanar cita prèvia per poder obtenir una millor atenció. 

 

Nom:  
AGRELO FIEIRA, ANTONIO Divendres 17:05-18:00
ALONSO PONS, SALVADOR Dimecres 09:50-10:45
ÁLVAREZ ASENSIO, CELINA Dilluns 09:50-10:45
ANDREU ADROVER, BÀRBARA Dimecres 11:05-12:00
ANGOSTO MARTINEZ, JESUS Dilluns 09:50-10:45
BAEZA LEGAZ, JOSEP ENRIC Dimarts 11:05-12:00
BARTOLOME IGLESIAS, ROBERTO Dimarts 11:05-12:00
BLANCO BARCELO, NEUS Dilluns 18:00-18:55
BLANES NOGUERA, EULALIA Dimecres 09:50-10:45
BORONAT TOMÀS, VANESSA Dijous 12:00-12:55
BRANCHADELL VILAR, MARIA Dimecres 09:50-10:45
BROTONS VAELLO, CRISTINA Dijous 08:55-09:50
CABOT DURÁN, MARTA Divendres 09:50-10:45
CARBO FAYOS, JOSE Dimecres 09:50-10:45
CARDONA TUR, SONIA MARIA Dilluns 12:00-12:55
CARRERA TENA, DIANA
CARRION FERNANDEZ, MARIA LUZ Divendres 11:05-12:00
CASTELA RUBIO, BEATRIZ Divendres 08:55-09:50
CIFUENTES MARTÍNEZ, ANA Dilluns 09:50-10:45
CORRÓ MACIAS, ISABEL Dimarts 08:55-09:50
CRISTESCU, ANDA-GEORGIANA Dimecres 11:05-12:00
DIEZ DE LA LASTRA BIELSA, JULIO Dimecres 09:50-10:45
ELIPE CABRERA, JAVIER Dimecres 09:50-10:45
FONT GOMILA, ALEIX Dijous 11:05-12:00
GADEA COLLADO, SERGIO Dilluns 09:50-10:45
GALICIA BADIA, ROSA Dilluns 14:05-15:00
GARCIA GARCIA, MIRIAM Dimarts 11:05-12:00
GONZALEZ NAVARRO, JOSE JULIAN Dimarts 11:05-12:00
GUASCH MARÍ, ANTONI Dijous 09:50-10:45
GUILLEM ARENER, ANTONIO Dijous 08:55-09:50
JEREZ TORNAL, MARIA CARMEN Divendres 12:00-12:55
MAHIQUES PRATS, FRANCESC Divendres 15:00-15:55
MANRESA OLIVER, LLÚCIA Dimecres 08:55-09:50
MARI RUIZ, MARIA ROSARIO Divendres 13:10-14:05
MARÍ TORRES, MARIA LAURA Dijous 11:05-12:00
MARTÍNEZ GONZÁLEZ, LAURA Dimarts 11:05-12:00
MARTINEZ PIERA, DAFNE Dimarts 17:05-18:00
MATOSES SENDRA, VICENT JOSEP Dimecres 08:00-08:55
MENGUAL PUIGCERVER, MIQUEL FRANCESC Dijous 08:55-09:50
MOLL BAGUR, SERGI Divendres 13:10-14:05
MORAIS BALEIRÓN, MARGARITA Dijous 11:05-12:00
MORENO MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER Dimecres 09:50-10:45
NIGORRA VAQUER, AINA Dilluns 11:05-12:00
ORTIZ CABANES, MARIA FRANCISCA Dimarts 12:00-12:55
PAYERAS BERGAS, JERONIMO Dimecres 09:50-10:45
PEREZ FERNÁNDEZ, SILVIA Dimarts 09:50-10:45
PLANELLS IVARS, ANA MARÍA Dimecres 12:00-12:55
PONS CARBONELL, VICENT RAMÓN Dimarts 12:00-12:55
PONS DOMINGO, CATALINA Dilluns 09:50-10:45
RAMON RIBAS, CATALINA Dilluns 12:00-12:55
RIUS MONTCUSI, MERITXELL Dimecres 11:05-12:00
RODRIGUEZ GONZALEZ, RAMON JOAQUIN Dimecres 09:50-10:45
RODRIGUEZ MORENO, ISRAEL Dijous 08:55-09:50
RODRÍGUEZ TABALES, MARÍA JOSÉ Dimecres 09:50-10:45
RUIZ BURGUEÑO, ADRIÀ Dimarts 11:05-12:00
SALVADOR RECATALA, NURIA Dimarts 13:10-14:05
SANCHEZ FERRI, EVA Dilluns 11:05-12:00
SAVALL LLOPIS, ANGELES Dimecres 17:05-18:00
SEBASTIA GOMEZ, VICENT Dijous 08:55-09:50
SERRANO ESCRIBANO, JAVIER Dimarts 14:05-15:00
SOCIAS RAMIS, ISABEL MARIA Dimecres 09:50-10:45
TORRES CARDONA, SONIA Divendres 11:05-12:00
TORRES ESCANDELL, MARIA MERCE Dijous 12:00-12:55
TORRÓ ABAD, MARIA Dilluns 08:55-09:50
TRIAY BENEJAM, IGNASI Dimarts 09:50-10:45
VALENCIA VALENCIA, JOSE ANTONIO Dijous 18:00-18:55
VALLE OLIVARES, MARIA INMACULADA Dimarts 11:05-12:00
VÁZQUEZ CHAMBÓ, SAMUEL Dimecres 15:00-15:55
VEGAS GARCÍA, LUIS Dimarts 09:50-10:45
VERDÚ MARTINEZ, MARIA Dilluns 09:50-10:45